СУ „Братя Миладинови“ гр. Пловдив, Page 4

Правилник за дейността на училището -1,2,3 част

Правилник за дейността  на училището -1,2,3 част
Разни
26.09.2018

Правилник 3-та част Правилник – 1-ва част Правилник – 2-ра част Правилник 3-та част

Мерки за повишаване качеството на образованието

Мерки за повишаване качеството на образованието
Разни
26.09.2018

Повишаване на качеството

УЧЕБЕН ПЛАН -1-9 КЛАС

УЧЕБЕН ПЛАН -1-9 КЛАС
Разни
26.09.2018

Пкан 1Б План 1 В План 1А План 2А План 2Б План 2В План 3А План 3Б План 3В План …прочети повече

Годишен учебен плана за учебната 2018-2019 година

Годишен учебен плана за учебната 2018-2019  година
Разни
26.09.2018

Годишен план – 1-ва част Годишен план – 2-ра част

Родителска среща

Родителска среща
Разни
04.09.2018

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ, На 12.09.2018г. от 18.00ч. ще се проведе родителска среща. За учениците от ПДГ, I, II и III клас …прочети повече

СВОБОДНИ МЕСТА ЗА УЧЕНИЦИ ПРЕЗ НОВАТА УЧЕБНА ГОДИНА

СВОБОДНИ МЕСТА  ЗА УЧЕНИЦИ ПРЕЗ   НОВАТА УЧЕБНА ГОДИНА
Разни
17.08.2018

ПДГ – 7 1.КЛАС – 4 3.КЛАС – 2 4.КЛАС – 4 5.КЛАС – 10 7.КЛАС – 6 8.КЛАС – …прочети повече

ПЪРВИ КЛАС 2018/ 2019 г. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА УЧЕНИЦИТЕ ПО ПАРАЛЕЛКИ

ПЪРВИ КЛАС 2018/ 2019 г.  РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА УЧЕНИЦИТЕ ПО ПАРАЛЕЛКИ
Разни
10.07.2018

I А КЛАС – ТАНЕВА 1. Паолина Атанасова Зайкова 2. Атанас Бориславов Терзиев 3. Мила Огнянова Начкова 4. Доника Венелинова …прочети повече

ОТЧЕТ НА ТРИМЕСЕЧИЕТО 2018

ОТЧЕТ НА ТРИМЕСЕЧИЕТО 2018
Разни
06.07.2018

ОТЧЕТ 2 ТРИМ.2018 (1)

ОТЧЕТ ТВОЯТ ЧАС КЪМ 31.06.2018

ОТЧЕТ ТВОЯТ ЧАС КЪМ 31.06.2018
Разни
06.07.2018

отчет твоят час към 30.06.2018 (1)

ПРИЕМ НА ДОКУМЕНТИ – ОСМИ КЛАС

ПРИЕМ НА ДОКУМЕНТИ – ОСМИ КЛАС
Разни
04.07.2018

СЪОБЩЕНИЕ Прием на документи за прием в VIII клас за учебната 2018/2019 год. Профил ,, Предприемачески“ Работно време –  8.30-16.30 …прочети повече

ТРЕТО КЛАСИРАНЕ ПЪРВИ КЛАС 2018/ 2019 г.

ТРЕТО  КЛАСИРАНЕ ПЪРВИ КЛАС  2018/ 2019 г.
Прием
03.07.2018

1. Аллегра Славова Дончева 2. Валентина Томова Гроздева 3. Мария Василева Дупчева Директор СУ „Братя Миладинови“

ПЪРВИ КЛАС 2018/ 2019 г. ВТОРО КЛАСИРАНЕ

ПЪРВИ КЛАС 2018/ 2019 г.  ВТОРО  КЛАСИРАНЕ
Прием
19.06.2018

1. Денис Станимиров Наумов 2. Кирил Петров Серафимов